Váš košík: 0,- € 0.00 Sk
    katalóg 2009 - 2010     história    kontakt    
StolyRaketyDreváPoťahyLoptičky
SietePríslušenstvoTextil & obuvAkcie  
   
Kategória: Stoly
História

Stiga vyrobila svoju prvú stolnotenisovú raketu vo Švédsku už v roku 1944. Vtedy, ako aj teraz bola kvalita hlavnou prioritou a po rokoch sa firma stala svetoznámou. Stolnotenisové výrobky firmy Stiga sa dnes uvádzaju na trh a predávajú vo viac ako 90 krajinách. Stiga sa stala vo svete stolného tenisu pojmom. Swedish Table tennis (STT) v Eskistune vo Švédsku prevzala podnikanie v oblasti od Stiga AB 1984. STT získala aj licenčné práva na používanie značky Stiga Banda na všetky stolnotenisové výrobky. Počas 50 rokov výroby stolnotenisového vybavenia firmou Stiga táto firma získala obrovské vedomosti a skúsenosti. Tieto skúsenosti v spojené s úzkou spoluprácou s viacerými špičkovými hráčmi umožnili firme Stiga stáť na čele rozvoja stolnotenisových výrobkov na trhu.

 

Kvalita STIGA
Už viac ako pol storočia sú drevá STIGA známe po celom svete ako najlepšie. Počas tohoto obdobia STIGA pokračovala v posilňovaní svojej pozície inovačného lídra vo výrobe stolnotenisových driev.

STIGA to dosiahla výberom najlepších surových materiálov, zabezpečením najvyššej úrovne kvality a neustálym investovaním do výskumu a vývoja nového dreva a nových výrobných technológií.

V priebehu rokov výroby stolnotenisového dreva spoločnosť nazhromaždila obrovské množstvo zručností, skúseností a poznatkov. Vďaka úzkej spolupráci s niekoľkými hráčmi a trénermi svetovej triedy STIGA vždy bola schopná identifikovať vývoj potrieb hráčov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam drevospracujúci technici STIGy boli vždy schopní vyrobiť drevá tak, aby vyhovovali týmto potrebám.

Počas niekoľkých posledných rokov STIGA uviedla veľa nových technológií driev: WRB, CR, Oversize, 13 vrstvová Carbo, drevá Tube, atď. Spôsobilosť oddelenia výskumu a vývoja STIGy spolu so stavom úrovne výrobných postupov umožňuje STIGe neustále poskytovať nové, inovačné a neprekonateľné výrobky.

Vďaka kombinácii najlepšieho dreva s ľudskou zručnosťou sú drevá STIGA tým najlepším, čo môže príroda poskytnúť.

Mats Bandstigen
Prezident, Švédska stolnotenisová asociácia AB
STIGA podpísala 10 ročnú dohodu so švédskym národným tímom.

Sme veľmi hrdí, že môžeme oznámiť, že STIGA podpísala 10 ročnú dohodu so švédskym národným stolnotenisovým tímom! Dohoda je platná od 1.júla 2003 a bude trvať do 31.12.2013 (v skutočnosti 10,5 roka). Švédsky tím je spolu s Čínou pravdepodobne najslávnejším stolnotenisovým tímom na svete, a my sme si istí, že táto dohoda bude skvelým predstavením sa značky STIGA na celom svete!

STIGA bude úzko spolupracovať so Švédskou stolnotenisovou asociáciou, aby sa zabezpečil rast stolnotenisového športu vo Švédsku a aby sa naďalej zabezpečilo postavenie Švédska ako jedného z vedúcich stolnotenisovýchh tímov na svete.

STIGA SPONZORUJE ŠVÉDSKY NÁRODNÝ TÍM
1/7 2003 – 31/12 2013

  

konverzný kurz: 1 euro=30.126         (c) 2008 stiga - created by: homedesign studio - All rights reserved